EğlenceEn YenilerGenel

Yılbaşında Neler Yapıyorlar Bir Göz Atalım

YILBAŞINDA PTT(pijama-terlik-televizyon) YAPANLARIN EN İYİ BİLDİĞİ ŞEYLER

  • SINIRSIZCA TOMBALA OYNAMAK

Aslında 90’lardan kalma olarak bilinen tombala kalabalık arkadaş gruplarının ve ailelerin en bilindik yılbaşı oyunudur. Hiç unutmuyorum sadece yılbaşı akşamı çıkardı bizim tombala kâğıtlarımız ve pullarımız. Sonra bir sene sonra görüşmek dileğiyle diye en derin çekmecelere koyulurdu.

  • CİPSLERİN HANGİ İÇECEĞİN YAKIŞACAĞINI ÇOK İYİ BİLİRLER

Zaten cips ve abur cubur markalarının yaptıkları göz kamaştırıcı iştah arttırıcı reklam filmlerinden sonra evde kalıp da kocaman bir market sepetini dolduracak kadar evine kimse dönmeden edemiyordur. Hatta büyük marketlerin hazırladıkları yılbaşı sepetlerini saymıyorum bile.

  • YILBAŞINA ÖZEL YEMEKLERİNDE DEĞİŞİK TASARIMLAR ÇIKARIRLAR

Evde yemek hazırlayıp misafir çağıran ev hanımlarımız ve arkadaşlarını toplayan gençlerin kendilerini geliştirdikleri ve o anki tasarımlarının ortaya koydukları andır. Bir bakarsınız salatanın altında tavuk, tavuğun altından pilav çıkabilir. Aman dikkat edin

  • VİCTORIA SECRET ÜRÜNLERİNİ İLK ONLAR GÖRÜRLER VE YORUM YAPARLAR ( ERKEKLER ÖZELLİKLE)

Adriana Lima ve birçok ünlü mankenlerin yürüdüğü podyumun evde oturan erkeklere ithafen yapıldığını hissediyorum sanki. Çünkü neden yılbaşı illaki? Ne erkekler var yetişmek için saatini bekliyorlar.

  • KİMİN KİMLERLE NEREDE GEZDİKLERİNİ EN İYİ ONLAR BİLİR

Gsm operatörlerinin düzenlediği kampanyalar dahilinde yılbaşında instagramda ne paylaşılmış ne koymuşlar sınırsız görebileceğiz heyoo!

  • PORTAKAL KABUKLARIYLA ŞAHESERLER YARATIRLAR

Sobalı evlerin oda parfümü olarak geçen portakal kabukları o gece sıkıntıdan size farklı figürler olarak görülebilir

  • YILBAŞINDA AYLAR ÖNCESİNDEN ÇEKİLEN ÜNLÜLERİN PROGRAMLARIYLA HALAY ÇEKEBİLİRLER

Ooo hele ki bir kanal var sınırsızca eğlence sunuyorlar bize. Onlar olmasa napardık. Adamlar seçim zamanları bile hiç kimseyi sallamadan halaylarına Ankara havalarına devam ettirler. İstikrarlarından dolayı tebrik etmek lazım 🙂

 

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu