Genel

Savaş Güney Çamlıcaspor U15 takımı şampiyonluk yolunda

Çamlıcaspor U15 takımının başarısı Üsküdar’da en çok konuşulan birisi haline gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde şampiyonluk yolunda önemli bir adım atan Çamlıcaspor U15 takımı elemelerde Ekinlispor ile karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmadan gülerek ayrılan Çamlıcaspor Savaş Güney ile birlikte ilerlemeye devam ediyor. Beşiktaş’ta oynanan maç oldukça heyecanlı ve tempo yüklüydü. Rakibi 2-0 mağlup eden Çamlıcaspor Türkiye şampiyonasına gidiyor.

Savaş Güney başarısıyla ilgili olarak “Amacım doğruyu öğrenip çocuklarımıza en doğru şekilde aktarıp futbolu en önemlisi iyi birer vatana millete evlatlar yetiştirmek” söyledi.

SAVAŞ GÜNEY’İN TAKIMI EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Savaş Güney’in liderliğinde emin adımlarla yeşil sahaya ayak basan U15 takımının şampiyonluk yolunda başarılarla dolu bir sezonu geride bırakması bekleniyor. Çamlıcaspor U15 takımının geçtiğimiz günlerde Ekinlispor ile yaptığı maçta birisi penaltıdan olmak üzere 2 tane golü var. Bu goller ile Türkiye şampiyonasına girmeye hak kazanan Çamlıcaspor U15 takımına bu yolda başarılıyor diliyoruz.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu