Gündem

Ören’de Sele Kapılan Vatandaşı Arama Çalışmaları Devam Ediyor

Muğla Milas’ın Ören Mahallesinde dün akşam saatlerinde dere yatağından geçen tali yoldan geçmek isterken sele kapılan araçta bulunan 4 kişi sele kapıldı.

Edinilen bilgiye göre suyun içerisinden geçmek isterken araçlarının suya gömülmesi sonucu panik yapan Nuri Gümüş, Belgin Gümüş, Yunus Beytekin ve Ayla Beytekin sele kapıldı.

 

Yunus Beytekin kendisini ve annesi Ayla Beytekin‘i kendi çabaları ile selden kurtardı. Araç içerisinde kalan Nuri Gümüş ve Belgin Gümüş yardım çığlıklarına rağmen kurtarılamayarak sele kapıldılar. Olay yerine gelen kurtarma ekiplerinin aramaları sonucu Belgin Gümüş‘in cansız bedeni derenin deniz döküldüğü kıyıda bulundur. Fakat eşi Nuri Gümüş arama kurtarma ekiplerinin gece boyu sürdürdükleri arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.Bu sabah dalgıçlarında katıldığı yeni bir arama çalışması başlatıldı. Tüm ekipler ve vatandaşlar Nuri Gümüş’ü arıyorlar.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu