Genelİp UçlarıKadınStil

Kıvırcık Saçlarla Başı Dertte Olanlara

  • Isının kıvırcık saçlar üzerine çok da faydalı etkileri yoktur. Tam aksine kabarmalara ve şekilsiz buklelere neden olabilir. Bu yüzden fön makinelerinden kaçmalıyız !!!

  • Saçlarınızı katlı kestirerek doğal ve yumuşak geçişler elde edebilirsiniz. Ve oldukça da hoş görüneceğine garanti verebilirim.

  • Asla fırçalamayın! Zaten oldukça kabarmaya ve elektriklenmeye niyetli olan saçlarımı fırça yardımıyla şekilsiz ve kötü görüntülü kıvırcıklar elde edebilirsiniz. Can yakıcıdır.

  • Düzensiz kıvırcıklarınız mı var? O zaman size en güzel öneri yatmadan önce bukleleri belirginleştirici kremle ve bigudi yardımıyla saracağımız saçlarımızla mükemmel dalgalara sahip olabiliriz.

  • Ve son olarak, kıvırcık saçlarımızın en iyi yardımcıları köpükleri asla kuru saçlara uygulamıyoruz. Mat ve yapış yapış bir görüntüye sahip olabileceği için nemli yada ıslak saçlarımıza uygulamalıyız. Parmaklarımızla da bozulan buklelere sekil verirsek de sanırım artık güne hazırız.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu