Sağlık

Kısa sürede göbek ve bel bölgesindeki yağları eriten karışım

Hepimiz bel ve karın bölgesindeki yağlardan şikayetçiyizdir. Ama bir çoğumuzda maalesef sadece yakınmakla kalıyor. Bu yağların asıl nedeni hareketsiz bir hayat ve dengesiz beslenmedir.

Bugün yazımızda bel ve karın gölgesindeki yağlara kafasını takmış kişiler için mutlaka denenmesi gereken bir karışımdan bahsetmek istiyoruz. Bu karışım ile bel ve karın bölgenizdeki yağlardan kolaylıkla kurtulabileceksiniz.

Bu kür bel ve karın bölgesindeki yağlara takıntılı olan kişilere çok faydalı olacaktır. Hadi hep birlikte nasıl yapılıyor bakalım.

Bu kür Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından selülit ile başı dertte olan kişilere de öneriliyor. Bu kür tüm dünyada mucizevi sonuçlar gösteren bir kürdür. Bu kürde limon,maydanoz ve lahana kullanılmaktadır.

Bel ve karın yağlarını eriten lahana kürü

Kür için gerekli olan malzemeler :

  • 1 demet maydanoz
  • 2 yaprak lahana
  • 1 kaşık limon
  • 500 ml su

Kürün yapılışı:

İlk olarak hazırlamış olduğumuz suyu bir kaba koyuyoruz ve kaynatıyoruz. Su kaynadığında lahana yapraklarını ilerisine atarak ağzı kapalı bir şekilde 3 dakika kaynatıyoruz.

Bu kaynama aşamasından sonra kabın içerisine bir miktar maydanoz ilave edilir. Bu işlemden sonra gene kabın ağzı kapatılarak bir 3 dakika daha kaynatılır.

Bu sürenin sonunda kap ocaktan alının ve soğuması için bir köşeye bırakılır. Daha sonra soğuyan kür süzülür ve içerisine limon sıkılır. Limon sıkmamızın nedeni ise karışımın içerisinde lahana olmasından dolayı gaz oluşuma oranı yüksektir.

Lahana limon kürü nasıl kullanılır

Bu kür nasıl kullanılır ?

Bu kürü 15 gün boyunca uygulamanız gerekiyor. Gün içerisidne istediğiniz zaman aç karna olmak şartı ile tükete bilirsiniz. 15 gün dolduktan sonra 5 gün ara verilir ve ardından bir 15 gün daha devam edilir.

Kürün zararları :

Hazırlanan kürün çok fazla zararı bulunmaktadır. Tiroit bezleri yavaş çalışan kişiler içindir. Lahana tiroit bezlerinin daha az çalışmasını sağlar.

Bu yüzden problem oluşturabilir. Eğer böyle bir probleminiz varsa bu kürü kullanmayın. Eğer ki tiroit bezleriniz de sıkıntı yok ve hızlı çalışıp görevini yapıyorsa bu problem ile karşı karşıya gelmezsiniz.

Bu bilgiyi sevdikleriniz ile paylaşarak onlarında yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu