KadınSağlık

Karbonatlı Su İle Hızlı Kilo Vermenin Yolları

Diyetisyenlere göre metabolizmayı hızlandırmanın en etkili yolunu vücudun asit baz dengesini alkali seviyeye yükseltmektir. Bunu yapmanın en kolay yolu ise size bildireceğimiz karbonatlı su ve limon suyu ile zayıflama kürünü içmekten geçiyor. Karbonatlı su ve limon suyu kilo verme kürü, içerdiği yüksek alkali oranından dolayı zayıflamakta, kilo vermekte oldukça etkilidir. Bu kürün nasıl hazırlanacağını makalemizin sonunda bulabilirsiniz.

Vücut için ideal pH oranı 7.35’tir. Bu oran düştüğünde hastalıklar, yorgunluklar, halsizlikler başlar.Limonu sulu karbonatlı su zayıflama kürü yağ yakıcı, bedene detoks uygulayan, alkali oranını yükselten ve daha pek çok yararı olan bir kürdür. Limon suyu bedeninizde birikmiş zararlı atıklardan sizi kurtarır, idrar söktürür, sindirim sistemini düzenler, yiyeceklerin sindirimini kolaylaştırır.

Karaciğer ve safra kesesinin fonksiyonlarına yardımcı olarak olarak karaciğerinizi toksinlerden temizler.Limon çeşitli yollardan bedeni detokse eder. Zengin C vitaminine ve antioksidana sahiptir, hücrelere zarar veren serbest radikalleri nötr alize etmekte yardımcı olur, kolesterol birikimini önler, lenf akışını uyarır, kanserden sizi korur.

Kilo Verme Kürü İçin Malzemeler
1 bardak su
1 tane küçük limonun suyu (1 tatlı kaşığı limon suyu çıkmalı)
1 tatlı kaşığı karbonat

Yapılışı:
bir bardağa limon suyunu sıkın, karbonatı ekleyin ve üzerine su koyun.
İyice karıştırın.Bu içecek bedeninizi toksinlerden arındıracak, sizi hızla zayıflatacaktır.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu