Sinema

Jet Sosyete için “Jet gibi” bir cevap geldi

Star Tv’de yayınlanmaya başlayan Jet Sosyete dizisi için başladığı günden beri çanlar çalıyordu. Aile Arası filminden sonra büyük bir seyirci kitlesini peşinden sürükleyen Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisiyle de reyting rekorları kırmayı planlamıştı. Ancak başlarda güzel giden projenin reyting sonuçları son dönemde düşmeye başladı. Seyirciyi de etkileyen dizinin sonuçları Gülse Birsel’e sorulacak soruları de geciktirmedi.

“Dizi bitiyor mu?”, “yayından kaldırılacak mı?” gibi sorulara cevapsız kalamayan Birsel, sosyal medya hesabından gerekli açıklamayı yaptı. Gülse Birsel yaptığı açıklamada kendisine sorulan soruları kendi tarzında cevapladı. Herkesin sosyal medya üzerinde soruları cevapladığını ve bunun moda haline dönüştüğünü belirtti.Televizyon programları başlayınca dedikoduların ve yalan haberin önüne geçilemediğini bunların artık cevaplanması gerektiğini bildirdi. Jet Sosyete dizisinin biteceğine dair soruları cevaplayan Gülse Birsel, daha diziye yeni başladıklarını, çekimlerde çok eğlendiklerini ve bitirmeye hiç niyetleri olmadığını belirtti. Gülse Birsel bu açıklamaları ile dizinin biteceğine dair tüm dedikoduları ve yalan haberleri bitirmiş oldu.

HER ŞEY SANKİ BİR KARİKATÜR DÜNYASINDA GİBİ HİSSETTİRİYOR

Senaryonun gerçek mi yoksa hayal ürünü olup olmadığı da tartışılıyor. Her zamanki gibi Gülse Birsel hayal dünyasını konuşturmuş ve harika bir senaryoya imza atmış. Elbette yaşamdan izler olacak, olacak ki diziyi bize izlettirecekler. Ama bunu direk “Dizideki Gizem karakteri aslında şu ünlü ismin karikatürüymüş diye adlandırmak çok yanlıştır. Bırakın dizinin de senaryonun da hakkını versin Gülse Birsel.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu