İstenmeyen kilolardan kurtaracak limonlu yoğurt kürü tarifi

Herkesin en büyük isteğidir istenmeyen kilolardan kurtulmak. ama bu her zaman o kadar da kolay olmuyor. Bu yaz aylarında fazla kilolardan kurtulup rahat ve sağlıklı yaşam sürmek herkesin hakkı diye düşünüyoruz.

Bunun için sizi fazla kilolarınızdan kurtaracak limonlu yoğurt kürünü anlatmak istiyoruz. Yoğurt diyeti olarak da geçen bu kür, kısa sürede istenmeyen kilolarınızdan kurtulmanızı sağlıyor.

Üstelik limonlu yoğurt kürünün hazırlanışı oldukça kolay. Uzmanlar kolaylıkla kilo vermenizi sağlayacak bu kürü tavsiye ediyorlar. Eğer sizde sağlıklı bir şekilde istenmeyen kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu kürü mutlaka denemelisiniz.

Ama şunu unutmayın eğer 1 – 2 gün denedikten sonra olmuyor diye bırakacaksanız bu işe hiç başlamayın. Limonlu yoğurt kürünü en az 2 hafta denemelisiniz. bu süre sonucunda mucizeyi sizde göreceksiniz. Ama tabi bu süre zarfında yediklerinize dikkat etmelisiniz.

Hadi hep birlikte bu mucize kürün hazırlanışına geçelim.

Limonlu Yoğurt Kürü İçin Gerekli Olan Malzemeler

  • 3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • Yarım limonun suyu
  • 1 Çay kaşığı pul biber

Limonu Yoğurt Kürünün Hazırlanışı

Öncelikle tüm bu malzemeleri rahatlıkla karıştırabileceğiniz bir kase ayarlayın. Daha sonra yoğurdu, limon suyunu ve pul biberi bu kaseye koyarak iyice karıştırın. İşte bu kadar. Mucize limonlu yoğurt kürümüz hazır.

Limonlu Yoğurt Kürünün Kullanımı

Limonlu Yoğurt Kürünü her gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz. Bu süreç 2 hafta boyunca aralıksız olarak devam etmeli. Bu 2 hafta sonrasında ortaya çıkan sonuca inanamayacaksınız.

Limonlu Yoğurt Kürünün Zararları

Bu kürün içerisinde pul biber ve limon suyu olduğu için mide sorunları olanların tüketmesini önermiyoruz. Aynı zamanda tüm zayıflama kürlerinde olduğu gibi bu kürde de yeni doğum yapmış annelerin ve hamilelerin kullanmamasını öneriyoruz. aynı zamanda basur sorunu olanlarda bu kürden uzak durmalılar.

Sizde denediyseniz yorumda düşünceleriniz paylaşmayı ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız.

YAZAR: şahin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 Günde 10 Kilo Verdiren Mucize Diyet

3 Günde 10 Kilo Verdiren Mucize Diyet

Kilo almak kolaydır fakat kilo vermek çok zordur. Sizde her haftaya başlarken diyete başlayacağınızı planlayıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.