Gökhan Gönül’ün Tatlıses’e cevabı herkesi şaşırttı

Gazetecilerin soruları üzerine zor anlar yaşan Tatlıses’e danışmanı yardım etmek zorunda kaldı. Geçtiğimiz günlerde Tatlıses’in de aralarında bulunduğu bir grup sanatçı Afrin’e askerlerimize moral vermeye gitmişlerdi.

Bu olayın ardından kendilerinin çağrılmadığını ileri süren bir grup sanatçı bu konuda isyan etmiş ve tartışma başlatmışlardı. Bu tartışmaların ilk başlatanı olan Demet Akalın Tatlıses’e sitem etmiş sen önce kendi evlatlarını askere gönder ondan sonra askerlere moral vermeye çalış diyerek bir kavga başlatmıştı. Tatlıses hiç gecikmeden büyük oğlunun askerde çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı ve cevabını verdi. Bu konular Tatlıses’e tekrar soruldu. Bu konuda gerekli cevapları verdiğini dile getiren Tatlıses açıklamada bulunmadı.

GÖKHAN GÖNÜL HALEN FENERBAHÇELİYİM DİYOR

Ortamda bulunan arkadaşları ile futbol konuşması başlatan Tatlıses öncelikle Galatasaray’ın Fatih Terim’i kendilerine vermesi halinde seve seve Fenerbahçe’ye alacaklarını söyledi. Daha sonra ise Afrin grubunda aynı uçakta seyahat ettiği Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Gönül ile aralarında geçen bir konuşmayı anlattı. Tatlıses, Gökhan Gönül’e sen artık Beşiktaşlı mı oldun diye sorduğunu bunun üzerine Gökhan Gönül’ün hayır abi ben halen Fenerbahçeliyim dediğini söyledi. Bu sözlerinin ardından Tatlıses’in yardımcısı bunları konuşmaması gerektiğini büyük bir tartışmanın başlayacağını dile getirdi. Umulduğu gibi bu konuşmalar sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı ve taraftarlar arasında bir tartışmaya dönüştü. Bunun üzerine Gökhan Gönül’den hemen bir cevap geldi ve kendisinin şuanda Beşiktaş’ın futbolcusu olduğunu kendisinin bu formayı giydiği güncen beri bu takımın bir parçası olduğunu dile getiren bir açıklama yaptı. Bu olay önümüzdeki günlerde oldukça fazla konuşulacağa ve tartışılacağa benziyor.

YAZAR: şahin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canan Karatay’ın yeni açıklamalarını dinleyenlerin ağzı açık kaldı

Beslenmeyle ilgili ezber bozan açıklamaları olan Canan Karatay katıldığı bir etkinlikte yine insanların kafalarını karıştırmayı başardı. Yaptığı açıklamalar ile dinleyenleri çok şaşırttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.