Sağlık

En kötü hastalığa bile iyi gelen bal ve karbonat karışımının yapılışı

Günümüzde artık kanser sanki bir grip gibi çok kolay görünür ve insanların ağzında çok rahat konuşulan bir hastalık haline geldi. Eskiden insanlar kanserin adını anmamak için kötü hastalık derler ve adını anmaktan korkarlardı. Bu hastalık artık günümüzde grip gibi sıradan bir hastalık olmaya başladı. Fakat bu kadar yaygınlaşmasına rağmen halen bir tedavisi bulunmuş değil. Tedavi için uygulanan yöntemler ise hem çok pahalı hemde çok riskli. Bu nedenle doğal tedavi yöntemleri tekrar gün yüzüne çıkmaya başlandı. Bu konuda size bal ve karbonat karışımının mucizevi etkisini anlatacağız.

Bal iyileştirici bir besin olduğu eski çağlardan bu yana bilinen bir gerçektir. Karbonatta neredeyse tüm hastalıklara iyi gelen bir besin. İşte şimdi siz düşünün bu iki mükemmel şifa kaynağının bir araya gelmesi ile nasıl bir sonuç ortaya çıkacağını. Bal ve karbonat karışımı çok mucizevi bir karışım olarak adlandırılıyor. Karbonat vücudumuzda ki hücrelerin gereksi büyümesini engelliyor ve kanser hücrelerinin en büyük düşmanı olarak görülüyor. Bal da iyileştirici özelliği sayesinde sağlık hücreleri kanserli hücrelerden daha öne çıkartarak kansere karşı bir kalkan oluşturuyor. Bu karışım sayesinde daha sağlıklı bir yaşam sürebiliriz.  İşte bu mucizevi karışımı deneyenlerden sizler için bu karışımın tarifini araştırdık ve sizlere sunuyoruz. Ama şunu hatırlatmak isteriz ki bu karışımı denemeden önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Karbonat ve bal karışımının hazırlanışı

İçerisindeki malzemeler:

3 kaşık bal

1 kaşık karbonat

Hazırlanışı ve kullanımı:

1 kaşık karbonat bir kaba konur daha sonra 3 kaşık bal eklenerek bu karışım bir macun kıvamına gelenedek karıştırılır. Daha sonra bu macun kıvamına gelen bu karışımın kısık ateşte 2 dk. civarı ısınması beklenir. Daha sonra bu karışımı 30 gün boyunca düzenli olarak tüketmeniz gerekiyor. Yemeklerden sonra tüketebilirsiniz. Bu karışımı kullanırken beslenmenize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Tekrar hatırlatıyoruz bu karışımı denemeden önce mutlaka hekiminize danışınız.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu