Haberler

Demet Akalın’la İbrahim Tatlıses arasındaki tartışma devam ediyor

1 Nisan’da Cumhurbaşkanı önderliğinde Hatay’a askerlerimize moral olarak giden ünlü isimler arasında İbrahim Tatlıses, Sibel can, Hülya Koçyiğit, Seda Sayan gibi birçok isim yer alırken hemen ardından Demet Akalın’ın sesi yükselmeye başladı. Kendine haber verilmediğini iddia eden Demet Akalın eğer verilseydi gitmek istediğini belli etti. Hatta bunun için 2 önce Işın Karaca’yla başvuru yapmışlar.

Polat Yağcı’nın Demet Akalın için “Kendisini çağıracaktık ama ulaşamadık “ gibi bir yorumda bulunması da Demet Akalın’ı daha da kızdırdı. Bunun üzerine Twitter ‘dan açıklama yapan Akalın; “Davet etmedim demiyor da ulaşamadım yalanını atıyor. Daha düne kadar bana çok rahat ulaşabiliyordun şimdi ne oldu da ulaşamadın. Ulaşacak olsaydın nerede olduğumuz belli çok rahat ulaşabilirdin.” diye yanıt vermiş.

DEMET AKALIN’IN BU SÖZLERİ TATLISESİ ÇOK KIZDIRDI

Ve kendi kardeşinin 2 mayısta askere gideceğini İbrahim Tatlıses’in adını etiketleyerek yanıt vermeye devam etmiş. Kendine “Yusuf Yusuf” diyen Tatlıses için de yanıt gecikmemiş oldu. Hemen ardından gözler Tatlıses’e çevrildi ve Ahmet adlı oğlunun askerliğini yaptığını hatta uzun dönem Sarıkamış’ta görev yaptığını belli eden bir askerlik fotoğrafı paylaşmış. Aldığı 3 tane madalyasını da söylemeyi unutmayan Tatlıses ile Akalın arasında daha bu tartışma devam eder gibi geliyor. Demet Akalın gibi birçok ünlü Hatay’a çağırılmadıkları için baya tepkililer çünkü seçicilik yaptıklarını söyledikleri devlet büyükleri için herkes tepki gösteriyor. Karşıdakilerden cevap olarak ise herkesin toplu olarak gitmesine gerek yok, isteyen gitmekte özgür diye cevap alıyorlar.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu