EğlenceGenelKadın

Bunlar İnsanı Kadere İnandırır ! Şans Eseri Ünlü Olan 5 Seksi Melek

Bu makalede daha iyi anlayacaksınız kesinlikle kader diye bir şey var. Ve insan hayatında şans faktörü çok büyük bir yer tutuyor. İşte hiç hayatlarında yokken birden çok ünlü olan 5 seksi top model.

1-Behati Prinsloo Levine

Bu güzelin hikayesi ninesi ve dedesi ile gittiği bir markette kendisini fark eden bir fotoğrafçı sayesinde başladı. Henüz 16 yaşında modellik hayatına başlayan güzel kısa bir sürede kendini Victoria’s Secret modelleri arasında buldu.

2-Karlie Kloss

Bu güzelimizin hikayesi de 13 yaşında başladı. Bu da diğer güzelimiz gibi bir alışveriş merkezinde yetenek avcılarının dikkatini çekmiş ve kısa bir sürede hayatı değişerek dünyada tanınan bir model olmuştur.

3-Candice Swanepoel

Bu meleğimiz de henüz 15 yaşında ailesi tarafından gönderildiği yatılı okulda keşfedildi ve kısa bir sürede Victoria Secret’ın en gözde mankenlerinden oldu.

4-Kate Moss

İngiliz yıldız henüz 14 yaşında hava alanında bir ajans sahibi tarafından keşfedildi. Sonrası malum dünyanın tanıdığı bir yıldız…

5-Gisele Bündchen

Güzelimiz de henüz 14 yaşında bir ajans sahibi tarafından bir alışveriş merkezinde keşfedildi. Daha sonra malum Victoria’s Secret’ın baş meleği oldu.

 

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu