En Yenilerİp UçlarıKadın

Bu Yöntem İle Kaşlarınız Daha Gür Olacak

Bu Yöntem İle Kaşlarınız Daha Gür Olacak
Yüz güzelliğinde en önemli noktalar kaş ve kirpiklerin güzel olmasıdır. Dikkat çekici kalın ve simsiyah kaşlar ve kirpikler bayanların gözdesidir. Hatalı kaş alımları sonucu kaşlarınızın zamanla seyreldiğini görürüz ve kaş seyrekliği bayanların çok canını sıktığı bir durumdur.


Doğal yöntemler ile artık kaş seyrekliğini dert etmeyeceksiniz.
• Sarımsak
Seyrek kaşların sıklaşması için en etkili yöntem sarımsaktır ama kokusu yüzünden çoğu kadınların tercihleri arasında olmuyor ne yazık ki. Yine de kokusunu dert etmeyenler için
Bir Sarımsağı ikiye bölün ve iç kısmını kaşlarınıza sürebilirsiniz.


• Hint yağı ve badem yağı
Seyrek kaşların sıklaşması için bir başka yöntem ise besleyici özelliği olan badem yağı ve hint yağıdır. Eşit oranda karıştıracağınız bu yağ karışımını haftada 3 gün kaşlarınıza sürerek bir saat kadar bekletiniz sonra ılık suyla yıkayınız.

                         
• Zeytinyağı
Zeytinyağı cilt ve kaşlarınızın için besleyici bir üründür. Zeytinyağını kaşlarınıza masaj yardımıyla yedirmeniz kıl köklerinizi harekete geçirerek kaşlarınızın gürleşmesine yardımcı olacaktır. Her gün gece yatmadan önce uygulamanız önerilir.


• Vazelin
Kaşlarınız seyrek ise gece yatmadan önce vazelin sürüp yatmanız zamanla kaşlarınızda gözle görülür bir farklılık olmasını sağlıyacaktır.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu