Yaşam

Birbirleriyle Hiç Anlaşamayan Burçlar

Birbirine o kadar zıtlar ki, asla bir araya gelmesinler dediğimiz burçları sizler için araştırdık. Bu burçlar birbirleri ile hiç ama hiç anlaşamıyorlar. Bunların yan yana gelmeleri mucize.

Burçların Birbirleriyle Uyumu

1- Koç

Koç burcu insanı, lider ruhludur. Sözünün dinlenilmesini ister ve çabuk sinirlenmeye yatkındır. Bu yüzden anlaşmakta zorlandığı burçlar vardır. Bunlar Aslan, Akrep, Kova burçlarıdır.

2- Boğa

Boğa burcu insanı, sabit düşünceli, kararlı ve esnek olmayan bir yapıya sahiptir. Amaçlarına ulaşmak için sabır ve sükûnetle çalışırlar. Sahiplenme özellikleri ağır basmaktadır. Bu özelliklerine ters düşen burçlar ise Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarıdır.

3- İkizler

İkizler burcu insanı, neşeli olduğu kadar bir anda duygu değişimi geçirip soğuk bir yapıya bürünürler. Sabırlı ve iyi niyetlidir ta ki karşısındaki insanların olumsuz tepkilerini görene kadar. Anlaşamadığı burçlar arasında Başak, Yay, Balık burçları yer alır.

4- Yengeç

Yengeç burcu insanı, duygulu hassas bir yapıya sahiptirler, Sorumlulukların bilincinde yaşarlar. Mükemmeliyetçi oluşlarından dolayı ayrıntılarda boğulurlar. Aynı duyguları karşı burçlarından da bekledikleri içindir ki Koç, Terazi, Oğlak burçlarıyla anlaşamazlar.

5- Aslan

Aslan burcu insanı, yönetmeyi sever, önder niteliklidir. Kibirlidir, her şeyi ben bilirim, edasındadır. Çok sabırlı bir burçtur fakat sabrını taşırdığınızda ummadığınız kadar sert bir insanla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden Boğa, Akrep, Kova burçlarıyla anlaşmakta zorlanırlar.

Burçların birbirleriyle ilişkileri

6- Başak

Başak burcu insanı, soğuk bir yapıya sahiptir. Çok çalışkan, mantıklı ve tutumlu kişilerdir. Tutumluluk dereceleri pintilik olarak tanımlanabilir. Yay, Koç, Aslan ile pek anlaşamazlar.

7- Terazi

Terazi burcu insanı, yaşamlarında çok uyumlu bir denge vardır. Hem mantıklı hem de aşka aşık biridir terazi burcu insanı. Duygusal yapısını yanında kararlı ve aklı kullanmasıyla ünlüdür. Fakat anlaşamadığı burçlar Boğa, Oğlak, Başak burçlarıdır.

8- Akrep

Akrep burcu insanı, arzulu ve tutkuludur. Kuşkucudurlar kolay kolay inanmazlar, fakat inandığı düşünceden de kolay kolay vazgeçmezler. İnatçı ve kıskanç tarafları da vardır. Anlaşmakta zorlandığı burçlar ise İkizler, Kova, Terazi burçlarıdır.

9- Yay

Yay burcu insanı, meraklı araştırmayı çok seven bir yapıları vardır. Çok konuşurlar hatta patavatsızdırlar. Sorumluluk duyguları azdır. Birbirine tamamen zıt olan burçlar ise Boğa, Başak, Oğlaktır.

Türkiye’de en kalabalık burç oğlaklar.

10- Oğlak

Oğlak burcu insanı, tam bir mantık abidesidir. Mükemmeliyetçi yapısının gereği çok ayrıntıcıdır. Çok tutumludur. Sorumlulukların bilincindedir. Aşırı düzenlidir. Güvenilir ve sabırlıdır. Anlaşmakta zorlandığı burçlar ise Koç, Yengeç ve Terazi burçlarıdır.

11- Kova

Kova burcu insanı, hayal gücü yüksek biridir. Modern bir yapıları vardır, çabuk sıkılırlar. Özgürlüklerine düşkündürler, kısıtlanmaya başladıklarında sizden uzaklaşırlar. Anlaşamadığı burçlar ise Boğa, Başak ve Oğlak burçlarıdır.

12- Balık

Balık burcu insanı, duygusal ve sabırlı kişilikleri vardır. Yardım sever, elleri açık insanlardır. Kararsız bir yapıları vardır, Fikirleri çabuk değişebilir. Anlaşamadığı burçlar ise İkizler ,Başak ve Yay burçlarıdır.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu