İp Uçları

BARDAK ÇEKME YÖNTEMİYLE AĞRILARA STRESE SON!

BARDAK ÇEKME YÖNTEMİYLE AĞRILARA STRESE SON!

Aslında hepimizin evinde bulunan su bardaklarının bir gün gelip ağrılarınızı dindireceğini nereden bilirdik. Mucizevi gibi görünebilir tabi ki de ama şimdi anlatacaklarım gerçek.

Aslında bardak çekme; akupunktur noktalarının uyarılarak yapıldığı bir tedavi yöntemidir. Kocakarı yöntemi diye geçer aslında ama şuanda terapi yöntemlerinin başında gelmektedir.

Yabancı ünlülerimizin de bu tedavi yöntemiyle sağlıklarına kavuştuklarını duyduğunuz da çok şaşıracaksınız zaten.

Ünlü yüzücü Michael Phelps’in vücudunda görülen yuvarlak kırmızı izler ünlü yüzücünün kol ve sırt ağrısı çektiğini gösteriyor. O da alternatif tıpa başvurup bardak çektirenlerden anlaşılan.

İş yerinde uzun süre oturanlarda genelde görülen kas ve iskelet ağrılarına bardak çekmenin etkili olduğunu söylemeliyim. Mahallede mutlaka bu tedavi yöntemini uygulayan vardır. Yaşlı teyzelerimiz ve amcalarımızdan öğrenin ve yaptırın.

 

Hatta kas ve iskelet sistemini geçtim, strese bile iyi geliyor. Nasıl olur demeyin. Omurilik üzerine uygulanan bilinçli bardak çekmeler sonucundan sinir sisteminiz uyarılıyor ve rahatlıyorsunuz. Endişe ve depresyon belirtilerinizi başlamadan sonlandırabilirsiniz.

Bu söyleyeceğime daha çok şaşıracaksınız! Bardak çekme; sivilcelere, selülitlere ve vücuttaki herpes zoster (zona) iyi geliyor.

Cildinizin daha sıkı ve genç olmasına yardımcı olurken, hazmı kolaylaştırdığı için de kilo vermenize bile yardımcı olabilir.

 

 

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu