Sağlık

Alman Dr. Budwig kanser hastalarının doğal ilacını buldu

Alman doktor Budwig hazırladığı bir formül ile kendisine gelen kanser hastalarının %90’nını iyileştirdi. Tüm kanser türlerini iyileştirebilen ve tekrarlamasını engelleyen bu formülü ile beş kez nobel ödülüne aday gösterildi.

Tamamen doğal yöntemler ile hazırladığı bu karışım yüzünden büyük ilaç üreticilerinin bir numaralı düşmanı oldu. Amerikan ilaç üreticileri bu formül için kendisi ile büyük anlaşmalar yapmak istediler fakat o kabul etmeyince insanlara ücretsiz olarak sunmak istediğini dile getirince kendisini tüm platformlarda ve ülkelerde kötülediler.

Dr. Budwig büyük ilaç şirketlerinin kanserli ve hasta insanları her zaman sevdiğini onlar için iyileşen ve ya iyi olan hastaların her zaman kazanç kaybı olduğunu dile getiriyor. Bu nedenle büyük şirketler hiçbir zaman kanseri ortadan kaldıracak gerçek ilaçları üretmiyorlar.

Dr.Budwig formülü

İnsanların kansere yakalanmasının en büyük nedeni oksijen azlığıdır. Kanserli bir hastanın kanına bakıldığında oksijenden çok karbondioksit görülmektedir. Bu konu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Kanımızda ki oksijen oranın yüksek olması bizim kansere yakalanma oranımızı çok düşürmektedir.

Oksijen kansere karşı en büyük silahtır. Hücrelerin oksijen ihtiyacını karşılayabilir ve vücudumuzun alkali seviyesini arttırabilirsek kanser hücrelerinin yok olduğunu da görebiliriz.

Dr. Budwig yaptığı bu karışımda keten tohumu ve kuark peynirini kullanmıştır. Bu karışımı ile hücrelerin oksijen açlığına neden olan zararlı yağ asitlerini engellemiş oldu. Aynı zamanda sadece güneşten alabildiğimiz D vitamininde kansere karşı bir kalkan olduğunu söylüyor.

Dr. Budwig tarafından bulunan mucize kanser karışımı

Dr. Budwig tarafından bulunan bu mucize karışımın hastalar tarafından mutlaka 6 ay boyunca kullanmaları isteniyor. En sağlıklı sonucu bu sürecin sonunda alınabileceğini söylüyor.

Kullanılan malzemeler:

  • 2 kaşık keten tohumu yağı
  • 1 kaşık taze öğütülmüş keten tohumu
  • 1 fincan saf kuark peyniri
  • Kırmızı biber
Kuark peyniri

Bu malzemeler ile oluşturulan karışım günce bir defa alınmalıdır. Ama bu karışımı hazırlarken metal kaşık kullanmamaya çok dikkat etmeliyiz. Sağlıklı olan takta kaşık ile karıştırmaktır.

Bu karışımı kullanırken uygulanması gereken bir diyet de bulunmaktadır. Bu diyette kesinlikle şekerden uzak durulmalıdır. Hazır gıdalar tüketilmemelidir. Hazır olarak marketlerden aldığımız mayonez, tatlandırıcı ve salça gibi katkı maddelerini asla kullanmamalıyız. Tüm bunların yerine taze sıkılmış havuç, kereviz ve pancar sularını tüketebiliriz.

Sofralarınızdan tuzu, beyaz ekmeği, beyaz pirinci çıkarmalısınız. Eğer yemeklerinizde mutlaka tuz kullanmanız gerekiyorsa, beyazlatılmamış deniz tuzu kullanmalısınız.

Unutmayın kanser gibi bir hastalığa yakalanmamak için yaşantımıza ve beslenmemize çok ama çok dikkat etmeliyiz.

Not: Bu karışımı kullanmadan mutlaka doktorunuza danışınız.

Eğer bu bilgiler sizinde hoşunuza gitti ise sevdiklerinizin de yararlanması için paylaşmayı unutmayınız.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu