6 Günde Göbek Yağlarından Kurtaran Mucize Karışım

Sıcakların artık iyice yükseldiği ve deniz sezonunun açıldığı şu günlerde herkes fit görünmek istiyor. Bunun için hepimiz bir diyete başlıyoruz fakat bir süre sonra ya sıkılıyoruz yada dikkat etmiyoruz.

Ama bu şekilde düşünen sadece siz değilsiniz. Bugün sizlere metabolizmanızı hızlandıracak ve kilo vermenizi kolaylaştıracak bir karışımdan bahsetmek istiyoruz. Ama şunu unutmayalım ki yediğiniz yemek porsiyonlarını küçültmeden ve abur cubur tüketimini bitirmeden kilo vermek maalesef imkansız.

Bu nedenle bu kür yağ yakımını hızlandıracaktır fakat sizlerde yediklerinize dikkat etmek zorundasınız. Öncelikle gazlı ve kimyasal içerikleri hayatınızdan çıkarmalı ve tükettiğiniz besinlerin doğal olmasına özen göstermelisiniz. Tükettiğiniz besinler tam tahıl içermelidir. Sebze tüketimine de ağırlık vermelisiniz.

6 Günde Kilo Verdiren Karışım

Sizleri çok bekletmeden evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz karışımın tarifini vermeye başlayalım.

6 Günde Kilo Vermenizi Sağlayacak Karışım İçin Gerekli Malzemeler

  • 1 Adet kereviz gövdesi
  • 1 Adet salatalık
  • 3 Dilim ananas
  • 1 Su bardağı kadar maydanoz yaprağı

6 Günde Kilo Vermenizi Sağlayacak Karışımın Hazırlanışı

Kilo vermeyi hızlandıran bu karışımı hazırlamak için öncelikle tüm malzemeleri iyice yıkayın. Ardından hepsini küçük küçük doğrayın ve blender ile iyice öğütün. Artık karışımınız hazır.

6 Günde Kilo Vermenizi Sağlayacak Karışımın Uygulaması

Öncelikle belirtmek isteriz ki hazırlamış olduğunu bu karışım 15 dakika içerisinde tüketilmeli. Aksi halde bir etkisi kalmıyor. Hazırlanan karışımı her sabah aç karna tüketmelisiniz. Karışımın hepsini tek seferde içmeniz gerekiyor.

6 günün sonunda sizde kendinizde olan değişimi fark edeceksiniz. Ama unutmayın kilo vermek istiyorsanız düzenli ve sağlıklı beslenmeli aynı zamanda spor yapmalısınız.

YAZAR: şahin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 Günde 10 Kilo Verdiren Mucize Diyet

3 Günde 10 Kilo Verdiren Mucize Diyet

Kilo almak kolaydır fakat kilo vermek çok zordur. Sizde her haftaya başlarken diyete başlayacağınızı planlayıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.