3 yaşındaki otizmli oğlunu kelle paça ile iyileştirdi

İngiliz doktor 3 yaşındaki otizmli oğlunu kelle paça çorbası içirerek iyileştirdi. İngiltere’de Nöroloji ve beslenme uzmanı olarak görev yapan Dr. Natasha Campbell McBride, her hastalık bağırsaklarda başlar sözünden esinlenerek geliştirdiği teknik ile henüz daha 3 yaşında otizm tanısı konan oğlunu iyileştirmeyi başardı.

McBride, yaptığı araştırmalar sonucu bir çok hastalığın bağırsak florasındaki dengesizlikten ve düzenli çalışmamasından dolayı meydana geldiğini ortaya çıkardı. Bu doğrultuda geliştirdiği bu teknik ile sadece kendi oğlu değil bir çok hastanın da dermanı oldu.

Kelle paça çorbası tekniğin ana parçası durumunda

McBride, tarafından geliştirilen bu tekniğin olmazsa olmaz parçası kelle paça çorbası. Tabi sadece kelle paça çorbası ile bitmiyor. Taze et, balık, yumurta, peynir, yoğurt gibi besinlerde bu tekniğin olmazsa olmazı konumunda. McBride, verdiği eğitimler ile dünyanın bir çok yerinden iki binden fazla doktora bu tekniği anlattı ve bu sayede dünyanın bir çok yerinde insanların derdine derman olmayı başardı.

McBride, ülkemizde de Sağlık Bakanlığının davetlisi olarak katıldığı Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi’nde geliştirdiği bu mucize tekniği en ince ayrıntılarına kadar anlattı.

Natasha Campbell McBride

Karıldığı bu kongrede anlattıkları ile ülkemizde de bir çok hastanın dermanı olacak gibi görünüyor. McBride, yaptığı bir açıklamada oğlunun otizm tanısının ardından bu konuda çok fazla çalışmaya ve araştırmaya başladığını ve bu yöntemi bu şekilde bulduğunu söylüyor. Oğlunun şuanda 25 yaşında olduğunu ve yaşıtlarından hiçbir eksiği olmadan yaşantısına devam edebildiğini söylüyor.

Bu da bize anlatıyor ki her şey düzenli ve sağlıklı beslenmekten geçiyor. McBride tarafından geliştirilen bu teknik ile çaresiz olarak görülen otizm tedavi edilebilir bir hastalık durumuna geldi.

Lütfen sizde sevdikleriniz ile paylaşarak daha fazla kişinin öğrenmesini sağlayınız.

YAZAR: şahin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oturma odasına soyulmamış soğan koymanın faydaları

Oturma odasına soyulmamış soğan koymanın faydaları

Kış ayları geliyor ve havalar artık git gide soğumaya başlıyor. Havaların soğumasıyla birlikte hastalıklarda gelmeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.