Sağlık

3 Günde 10 Kilo Verdiren Mucize Diyet

Kilo almak kolaydır fakat kilo vermek çok zordur. Sizde her haftaya başlarken diyete başlayacağınızı planlayıp daha sonra vazgeçenlerdenseniz bu yazımız tam size göre olacak.

Bu uygulaması kolay diyet sayesinde 3 günde 10 kilo verebilirsiniz. Üstelik haftanın her günü uygulamanıza da gerek yok. Sadece haftanın üç günü uygulayarak geri kalan dört gün normal beslenmenize devam edebilirsiniz.

İşte Gün Gün Yapmanız Gerekenler:

1.Gün

Birinci gün kahvaltı: Kahve ya da şekersiz çay ve ya bir çay bardağı meyve suyu. İki tatlı kaşığı fıstık ezmesi ve bir dilim kızartılmış ekmek.

Birinci gün öğle yemeği: Şekersiz çay yanına yarım ton balığı konservesi ve bir dilim kızartılmış ekmekle çedar peyniri.

Birinci gün akşam yemeği: Yağsız et, çalı fasulyesi, küçük bir elma ve pancar. Tatlı olarak bir top dondurma.

3 günde 10 kilo verdiren mucize diyet
3 günde 10 kilo verdiren mucize diyet

2. Gün

İkinci gün kahvaltı: Kahve ya da şekersiz çay, bir tane haşlanmış yumurta, bir dilim kızarmış ekmek ve bir tane yarım muz.

İkinci gün öğle yemeği: Bir dilim büyük boy süzme peynir ya da yarım ton balığı konservesi, yanına kahve ya da şekersiz çay.

İkinci gün akşam yemeği: 2 tane dana sosis, lahana ya da brokoli yemeği yanına turp ve yarım muz. Ardından tatlı olarak bir top dondurma.

3. Gün

Üçüncü gün kahvaltı: 5 tane tuzlu kraker, bir dilim çedar peyniri, bir tane küçük elma ve yanına şekersiz çay.

Üçüncü gün öğle yemeği: Bir dilim kızarmış ekmek ve bir tane tam pişmiş yumurta. Yanına kahve ya da şekersiz çay.

Üçüncü gün akşam yemeği: Fasulye ya da karnabahar yemeği. Bir tane tam ton balığı konservesi. Bir dilim kavun ve bir top vanilyalı dondurma. Tüm bunların yanı sıra her gün her öğünde bol bol su tüketmeyi unutmayın.

Tüm bu diyeti haftanın üç günü uygularsanız kilo vermeniz hızlanacaktır. Fakat bu diyeti denemeden önce bünyenizin durumunu ve sağlık durumunuzu öğrenmek için doktorunuza danışmayı unutmayın.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu