En YenilerKadınModaStil

2018 Sonbahar-Kış Modası

2018 SONBAHAR-KIŞ SOKAK MODASI

  • 2017’nin sonlarına doğru kışlık elbiselerimizin içine giydiğimiz kazaklarımız oldukça havalı ve şık bir görüntü veriyor. Eski gibi gelebilir size ama günümüzde oldukça rövanşta olan eskilere dönme gayreti oldukça naif ve kibar bir  görüntü veriyor.

 

  • Kışlık kazak, hırka, ceket bunların hepsini ne ile kombinlesem diye her zaman düşünmüşüzdür. Evet, bu harika kombin sizi kurtaracak bu düşünceden. İnce topuk rugan bir stiletto ile trikolar oldukça havalı ve modern bir görüntü veriyor.

  • Peki, bu görüntüye ne dersiniz? Bedensiz bir kazakla rahat ve şık olmak istemez misiniz? Bırakın vücudunuzu saran dar kıyafetlerinizi bu senenin modası bedensiz kazaklar, trikolar..

  • Bu görüntü ile ise hem şıkım iş yerinde çalışabilirim, hem de sporum dışarda bir kahve içebiliriz modunda olabiliriz. Modaya ayak uydurun genç ve dinç kalın. Artık  rahatlığın daha çok ön planda olduğu kombinlerinizle tarzınızı öne çıkarın.

  • Kiremit renginin yıla damgasını vuran tonu karşınızda. Soğuk geçecek gibi görünen kış aylarımız için ufak hazırlıklar yapabilirsiniz. Mesela taba rengi çizmeler ve mini bir etekle gündüz buluşmalarınızda arkadaşlarınızın ağzını açık bırakın kızlar 🙂

  • Yırtık ve boyfriend kot olarak geçen bu pantolonlar oldukça tarz görünüyor.ve pantolonlardaki eskiye dönüş de gözümüzden kaçmıyor.

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu